O firmie

Firma Monter Paweł Szymczak powstała w 2008 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie klientów nowoczesnymi rozwiązaniami wodno-kanalizacyjnymi i sanitarnymi.
Od samego początku stawiamy na wysoką jakość oferowanych przydomowych oczyszczalni i systemów rozsączania oraz świadczonych usług ich kompleksowego montażu.

Nasza oferta ciągle się rozwija i obejmuje produkty czołowych producentów z branży. Od ponad 6 lat współpracujemy z firmą HABA, czołowym producentem przydomowych oczyszczalni biologicznych. Jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić oraz dobrać biologiczną oczyszczalnię ścieków do każdego obiektu, nawet w miejscach o trudnych warunkach wodno-glebowych. Sprzedajemy urządzenia oczyszczające ścieki nawet od kilkuset osób i mamy doświadczenie w montażu oczyszczalni m.in. dla szkół, szpitali czy ośrodków wczasowych.

 

Posiadamy wykwalifikowaną ekipę specjalistów, która nieustannie podnosi swoje umiejętności i na bieżąco śledzi wszelkie nowinki z branży. Dysponujemy też nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym szybką i wydajną pracę.

Firma Monter zapewnia sprzedaż nowoczesnych oczyszczalni ścieków do samodzielnego montażu, montaż już posiadanych urządzeń lub kompleksowe usługi – od projektu po odbiór gotowej instalacji. Pomagamy także przygotować wszelkie dokumenty związane z inwestycją, w tym potrzebne do otrzymania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub z jednostki samorządu terytorialnego.

Na nasze urządzenia udzielamy pisemnej gwarancji. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ściśle przestrzegamy ustalonych terminów, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Nasze ceny nigdy nie będą zaś wyższe niż u konkurencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki naszej ofercie zyskują Państwo wygodę, a w nieco dłuższej perspektywie także znaczną oszczędność związaną z brakiem opłat za wywożenie szamba. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne szacunki ekonomiczne dla potencjalnego klienta.

Siedziba firmy znajduje się w Skierniewicach i działamy przede wszystkim w promieniu 200 km od tego miasta. Obsługujemy więc m.in. Warszawę, Łódź, Sochaczew, Płock, Kutno czy Żyrardów. Większe zlecenia wykonujemy w całym kraju. Przy większych inwestycjach wykonujemy montaże na terenie całego Kraju.

Nasza oferta ciągle się rozwija i obejmuje produkty czołowego producenta z branży, firmę HABA RL.

Jesteśmy przodującym i autoryzowanym instalatorem firmy HABA RL:

Jakość potwierdzona badaniami

Najwyższa jakość potwierdzona badaniami. Wszystkie produkty są certyfikowane. Każdy z naszych produktów spełnia restrykcyjne wymogi stawiane przez Unię Europejską.