Lokalizacja oczyszczalni na działce

Naszym klientom oferujemy zaawansowane technologicznie i bezpieczne systemy sanitarne i wodno-kanalizacyjne. Zajmujemy się także ich montażem, serwisem oraz serwisem pogwarancyjnym. Gwarantujemy, że nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, takie jak norma PN EN 12566-3+A2:2013, która potwierdza skuteczność oczyszczania, trwałość i wodoszczelność obiektu.

 

Jednym z oferowanych przez firmę rozwiązań są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jest to ekonomiczna inwestycja, która w przyjazny dla środowiska sposób pozwoli nam odprowadzić nieczystości. Brak skomplikowanej elektroniki w wyposażeniu systemów gwarantuje ich niską awaryjność. Zajmujemy się analizą terenu działki oraz doborem dostosowanych do poszczególnych budynków zbiorników. Eliminują one problem kosztów eksploatacji szamba lub braku dostępu danej lokalizacji do sieci kanalizacyjnej.

 

WAŻNE!

Prawidłowa lokalizacja zbiornika oczyszczalni

Kontener na ścieki powinien być zainstalowany tak blisko budynku, jak tylko jest to możliwe. Odległość nie powinna przekraczać 10 metrów. Tuż za nim należy zamontować system rozsączający. Całość wyposażenia nie powinna być umieszczona pod podjazdem do garażu lub planowaną kostką brukową.

Lokalizacja studni na działce - o czym należy pamiętać?

System oczyszczania ścieków musi być odpowiednio odseparowany od studni. Jeżeli na działce u Inwestora lub sąsiada znajduje się studnia z wodą pitną w mniejszej odległości od zbiornika lub systemu rozsączającego niż w ramce powyżej, to należy sporządzić stosowne oświadczenie. Jego treść może brzmieć następująco: "Woda ze studni jest wykorzystywana tylko do celów gospodarczych (np. do podlewania trawnika), ponieważ posiadam przyłącze wodne z sieci wodociągowej, które wykorzystuję w celach spożywczych". Zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy zbiornikiem a studnią zabezpiecza wodę w przypadku ewentualnej awarii urządzeń.

 

Montaż zbiorników oferujemy klientom, których działki zlokalizowane są do 150 km od Skierniewic. Należy pamiętać o przeprowadzaniu regularnych przeglądów serwisowych systemów oczyszczalni znajdujących się na działce.

Jakość potwierdzona badaniami

Najwyższa jakość potwierdzona badaniami. Wszystkie produkty są certyfikowane. Każdy z naszych produktów spełnia restrykcyjne wymogi stawiane przez Unię Europejską.