Dofinansowanie i Dotacje

Na początku każdego roku kalendarzowego rusza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. W województwie łódzkim środki te możemy uzyskać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi tel. 42 6634188 . Również Banki Ochrony Środowiska udzielają kredyty i dofinansowania na budowę oczyszczalni biologicznych.

W każdym roku ponad połowa Naszych klientów korzysta z tej formy dofinansowania. Są to kwoty rzędu 40-45% kosztów całej inwestycji.

Warto również zapytać w swoich Urzędach Gminy, które często posiadają środki na dofinansowania dla swoich mieszkańców do przydomowych oczyszczalni. W ubiegłym roku dofinansowanie w Aleksandrowie Łódzkim wynosiło aż 70% kosztów inwestycji. W Gminie Mszczonów 5000zł do każdej oczyszczalni.

Wszystkie oczyszczalnie biologiczne, które posiadamy w ofercie spełniają najnowsze wymogi Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania do uzyskania dofinansowania. Oczyszczalnia biologiczna musi posiadać odpowiednią normę PN EN 12566-3+A2:2013.

Sporządzamy dla swoich klientów niezbędne dokumenty, z którymi nigdy nie ma problemu w uzyskaniu dofinansowania do budowy przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków w Łodzi i innych miejscowościach zarówno z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, jak i z Gmin.

Linki:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
https://www.wfosigw.pl/strona-glowna/gdzie_nas_znalesc

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
http://www.wfosigw.lodz.pl/kontakt_2.php

Jakość potwierdzona badaniami

Najwyższa jakość potwierdzona badaniami. Wszystkie produkty są certyfikowane. Każdy z naszych produktów spełnia restrykcyjne wymogi stawiane przez Unię Europejską.